Trouwjurk Sweetheart by Justin Alexander 20070
De Sweetheart by Justin Alexander 20070 is een stijlvolle trouwjurk met een moderne en tijdloze uitstraling. Deze elegante baljurk is uitgevoerd in luxe mikado stof en combineert een strak silhouet met verfijnde details voor een rustige en stijlvolle bridal look.
Het strapless lijfje is afgewerkt met een zachte sweetheart halslijn en elegante plooien die mooi over het lijfje doorlopen. De geplooide details accentueren op een subtiele manier de taille en lopen over in een verfijnde basque taille, wat zorgt voor een vrouwelijke en elegante uitstraling.
De volle mikado rok valt soepel vanaf de taille en geeft de jurk een moderne prinsessenlook zonder zwaar aan te voelen. De rustige stof in combinatie met het minimalistische ontwerp maakt deze trouwjurk perfect voor de bruid die houdt van een stijlvolle en moderne uitstraling. De subtiele zakken geven de jurk daarnaast een eigentijdse touch.
De elegante knoopsluiting loopt door tot aan het uiteinde van de kapelsleep en zorgt voor een luxe afwerking van de jurk. De Sweetheart 20070 past perfect binnen de huidige collectie van The New Bride en is geschikt voor de bruid die houdt van een rustige, moderne trouwjurk met een tijdloze uitstraling. Bekijk ook de complete Sweetheart collectie bij The New Bride voor meer stijlvolle mikado trouwjurken en elegante silhouetten.
In ons eigen atelier kunnen we de jurk volledig aanpassen zodat deze perfect aansluit op jouw wensen en pasvorm. Hierdoor wordt iedere trouwjurk met zorg afgestemd op de bruid die haar draagt.
1000-1500
Ivory
Mikado
A-lijn










