Trouwjurk Rebecca Ingram – Zorina
De Rebecca Ingram Zorina is een moderne baljurk die luxe en speelsheid combineert. De jurk is uitgevoerd in Felicity Mikado en voorzien van een flatterende basque taille met zichtbare baleinen. De sweetheart halslijn is verfijnd afgewerkt met kanten biezen, terwijl de afneembare off-the-shoulder mouwen met knoopjes en flare detail zorgen voor een romantische uitstraling.
De rok heeft een stijlvolle split en praktische zakken, waardoor de jurk naast elegant ook verrassend comfortabel is. Bedekte knopen lopen door tot aan de zoom en maken de rug extra verfijnd. De jurk is gevoerd met Kahili recycled lining (100% gerecycled polyester), een duurzame en luxe keuze.
Bij The New Bride in Barneveld kunnen onze coupeuses de Zorina aanpassen naar wens, bij ons heeft de Zorina lange kanten mouwen.
1500-2000
Ivory
Mikado
Ballgown











