Trouwjurk Maggie Sottero – Kitaro
De Maggie Sottero Kitaro is een romantische baljurk die elegantie en detailrijk vakmanschap combineert. De jurk is gemaakt van verfijnd Chantilly kant, met een illusie lijfje dat voorzien is van een basque taille, zichtbare baleinen en rijk versierde 3D-bloemen met parels.
De strapless off-the-shoulder halslijn met geschulpte eyelash lace geeft de jurk een zachte, vrouwelijke uitstraling. De lange off-shoulder mouwen, eveneens afgewerkt met parelbloemen, maken het ontwerp extra bijzonder. De achterkant is van illusion kant met Chantilly details, waaruit een prachtige sleep vloeit.
Bij The New Bride in Barneveld kunnen onze coupeuses deze jurk aanpassen aan jouw persoonlijke wensen, zoals variaties in mouwen of halslijn.
2000-2500
Ivory/Blush
3D-kant, Chantilly Lace, Kant
Ballgown









