Isabella Bridal Caterina Trouwjurk (exclusief bij The New Bride)
Caterina van Isabella Bridal is een vernieuwende trouwjurk die elegantie en moderniteit samenbrengt. Het nieuwste element in de collectie is duidelijk zichtbaar: een verlaagde taille die het silhouet optisch verlengt en een eigentijdse uitstraling geeft.
De jurk is uitgevoerd in luxueus satijn en de rok is in rijke plooien aangezet bij de verlaagde taille. Dit geeft de jurk extra volume, een koninklijke flair en een prachtig spel van licht en beweging.
De rug is geheel gesloten bij onze versie en voorzien van een fijne rij knoopjes die stijlvol doorlopen tot in de rok. Hierdoor behoudt Caterina een ingetogen, geklede look die perfect past bij de exclusieve stijl van Isabella Bridal.
Exclusief verkrijgbaar bij The New Bride. In ons atelier kunnen we de jurk volledig personaliseren – van mouwen tot lengte of extra details.
1500-2000
Ivory
Satijn
A-lijn







